Hakkımızda

Hakkımızda

Sizleri arzu ettiğiniz doğal ürünlerle buluşturmayı amaç edinerek hizmet vermeye başlayan firmamız, İstanbul merkezli sizlere istediğiniz  ürünleri  tüm doğal üretim alanlarından temin edecek şekilde kuruldu. Bu sektörde faaliyet göstermenin tecrübesiyle sizleri , sevdiklerinizi, doğanın mucizesi ürünlerle buluşturuyoruz. Firmamızın yeniliği takip eden ve vizyoner tavrı sayesinde, müşteri taleplerini önceliğimiz olarak görüyoruz , sizler için çalışıyor müşteri ve tedarikçi arasında yaşamı kolaylaştıran bir köprü oluşturuyoruz.

Her gün ve birçok özel gününüzde  sofralarınıza ,hayatınıza ; ürünlerimizle doğal  tatlar ve renkler katmaktan gurur duyuyoruz. Doğal ürünleri ilk günkü kaliteleriyle evinizde sizlere sunuyoruz. Web sitemizi birçok ürün seçenekleriyle kolay ve güvenli yoldan sipariş verebilmenizi sağlayacak detaylarla hazırladık. Kaliteli doğal ürünlere güvenli yoldan evinizde  uygun ücretlerle ve bol bol ulaşmanızı sağlıyoruz.

Doğal ürün çeşitlerimiz arasından oluşturduğunuz siparişinizin ardından firmamız sizin için hızla çalışmaya başlar. Siparişiniz, ekibimiz tarafından özenle hazırlanır, son kontrolleri yapıldıktan sonra anlaşmalı kargo şirketi tarafından istediğiniz zaman aralığında, belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde teslim edilir. Tüm sipariş ve teslimat aşamalarında e-posta ve sms aracılığıyla bilgilendirilirsiniz. Bol Bol Gönder kalitesi ve güvencesiyle tüm yurt içi gönderileriniz, sizlere ve sevdiklerinize kusursuz bir şekilde teslim edilir.

Bol Bol Gönder , her zevke hitap eden geniş seçenek yelpazesiyle doğal ürünlerin online alışveriş kolaylığını sizlere sunuyor.

shape44
shape45
shape46
shape47
shape48
shape49
shape50

Neden Bizi Seçmelisiniz?

icon1
Doğal Organik Ürünler
icon2
Taze Ürünler
icon3
Lezzetli Ürünler
icon4
Kaliteli Ürünler